Paylaş

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Milli Seferberlik Çağrısı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Milli Seferberlik Çağrısı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Milli Seferberlik Çağrısı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Milli Seferberlik Çağrısı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Milli Seferberlik Çağrısı

SON DAKİKA! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bizim Kanımızda Sivilleri Vurmak Yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrin Harekatı ile ilgili olarak “Bizim kanımızda sivilleri vurmak yok ama sizin kanınızda var” dedi. Kongrede konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sefer görev emri olanlar göreve hazır olsun ama şu anda ihtiyaç yok” diye konuştu. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı’na bir talimatta bulunan Erdoğan, “Bu gençlerimizi Senegal’e Goree Adası’na götürecek, nasıl bir insanlık dışı pazar kurulduğunu orada bizzat görme imkanı bulacaklar” ifadelerini kullandıCumhurbaşkanı Erdoğan, Afrin Harekatı ile ilgili olarak “Bizim kanımızda sivilleri vurmak yok ama sizin kanınızda var” dedi. Kongrede konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sefer görev emri olanlar göreve hazır olsun ama şu anda ihtiyaç yok” diye konuştu. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı’na bir talimatta bulunan Erdoğan, “Bu gençlerimizi Senegal’e Goree Adası’na götürecek, nasıl bir insanlık dışı pazar kurulduğunu orada bizzat görme imkanı bulacaklar” ifadelerini kullandı..

Son 4-5 yıldır ülkemize yönelik o kadar çok saldırı oldu ki, milletimizin sabrı taştı. Bıçak kemiğe dayandı. Bu uğurda adını sürekli değiştirmelerine rağmen çirkin yüzleri ortada olan terör

Örgütleri ile kol kola girmekten çekinmiyorlar. Türkiye’yi korkutabileceklerini sanıyorlar. Sadece onların asırlardır dünyaya empoze ettikleri, demokrasi, hak, özgürlük gibi kavramların içini boşaltıyor. Biz harekete geçtiğimizde o teröristleri tümü ile imha ederek, inşası için var güçleri ile çalıştıkları yapının kollarını, kanatlarını kırarız. Haberleri yok. Kesilen sakal daha gür çıkar ama giden kol geri gelmez. Bu sabah sayı 1931 oldu.

SEFER GÖREV EMRİ OLANLAR GÖREVE HAZIR OLSUN…”

(‘Reis Bizi Afrin’e götür’ sloganları üzerine) Sefer görev emri olanlar göreve hazır olsun ama şu anda ihtiyaç yok.

Yeni bir dirilişin arefesinde bulunuyoruz. Eşrefi mahlukata, insana hakettiği değerle bakmayan hiç kimsenin bizim nezdimizde kıymeti olamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here